O mnie

O mnie

Sen o Victorii

Cześć, jestem Wiktoria i witam Was w moim wizualnym świecie! Jestem fotografem emocji, uczuć, ale przede wszystkim Was i Waszego szczęścia!

Fotografia jest dla mnie sztuką

Chodzi o znalezienie czegoś niezwykłego

w zupełnie zwykłych miejscach

Cześć tu Wiktoria! Kolorowy ptak, który nie usiedzi w jednej klatce. Żeby żyć i tworzyć musi swobodnie fruwać i nie czuć żadnego ograniczenia. Dzięki temu, że kocham podróżować i dzielić się z moimi bliskimi fotografiami z wyjazdów w social mediach, ktoś kiedyś powiedział mi, że równie piękne zdjęcia mogłabym robić na ślubach.

Długo wzbraniałam się przed tym, bo jednak fotografowanie pięknej natury naszej planety jest zupełnie czymś innym niż fotografowanie ludzi i ich emocji, jednak przełamałam się i odkryłam w sobie potencjał do tworzenia czegoś magicznego również z Wami. 

Kocham swoją pasje jaką jest fotografia, bo przerodziłam ją dosyć szybko w jedyny mój zawód. Jestem fotografką na pełen etat i bardzo jestem z siebie dumna. Spełniam się w tym, a słowa uznania od moich par potwierdzają tylko, że to była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć w swojej karierze zawodowej. 

Fotografuje śluby, chrzty, sesje rodzinne, ciążowe i wszystko inne, co sobie wymarzycie. Jestem do Waszej dyspozycji, więc serdecznie zapraszam do sprawdzenia mojego portfolio na tej stronie, a jeśli chcielibyście dowiedzieć się o mnie czegoś więcej lub poznać mnie bliżej, zapraszam na mojego instagrama! W codziennych relacjach możecie sprawdzić jaką jestem osobą, jak pracuje, jak wyglądają śluby i wesela moich par, jak rozrabiaja moje dwa króliki, no i przede wszystkim jakie fotografie dla Was tworze. 

Mam nadzieje, że uda nam się wspólnie poleciec w fantastyczną, fotograficzną podróż i stworzyć obłędne wspomnienia, które na wydrukowanym papierze zostaną z Wami na lata. Do zobaczenia ! 

0

Fotografii

Tyle materiału przynoszę średnio z każdego dnia ślubu w sezonie!

0

Króliki

Pomagają mi przy obróbce zdjęć w moim biurze!

0

Dni

Średni czas oczekiwania na otrzymanie zdjęć z dnia ślubu w roku 2020!

Opinie klientów

Feedback od par!

Sprawdź najświeższe opinie moich wspaniałych par na temat współpracy ze mną! Zobacz co piszą, jak odbierają moje fotografie, a także co sądzą na temat atmosfery podczas sesji i ślubów!

Stwórzmy razem coś pięknego!